YK
Soru Sahibi
29 Ekim 2017 14:29

İç- dış parazit

Veterinerler iç- dış parazitte hangi markayı kullanıyorlar, kullandıkları veterinerde satılıyor mu acaba hocam ? BiodermCat iç parazit için yeterli bir hap mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Veterinerler bir cok marka ic ve dis parazit ilaci yaparlar. Veteriner hekim kullandiklari ilaclari uygun gordukleri hastalara uygun gordukleri dozda verirler. Biodermcat konusuna gelince parazit haplarinin yeterliligini ancak bir veteriner hekim hayvaninizi gorunce anlayabilecegi biseydir

30 Ekim 2017 08:54