YK
Soru Sahibi
8 Kasım 2017 15:08

Dış parazit damlası

Merhaba hocam , kedime dış parazitini evde yapmak istiyorum ama veterinerler damlaları oaket halinde vermiyorlar neden sizce? advantage damlasını nasıl veteriner paket halinde yazar mı ?

2 cevap
Cevaplar (2)

İyi günler , parazit ilaçları gibi çok tehlikeli ilaçları sadece veterınerlerden almalısınız. Petshop ve ziraai ilaç satılan yerlerde bu ilaçların satışları yasaktır ve bilinçsizce kullanıldığında hayvanla problemler oluşur. Advantage kedıler ıcın uygun bır damladır. Veterınerler kutu halınde satarlar.bır baska veterınere sorarsanız kutu kutu alabılırsınız:)

8 Kasım 2017 18:38
YK
Soru Sahibi

Sağolun hocam:) , bazı dış parazit ilaçlarında kalp kurdu koruması yok bazılarında var hangisi daha iyi hoam kalp kurdu koruması şart mı ?

9 Kasım 2017 14:30

Kalp kurdu korumasi sart diyemem ama uygulanirsa boyle buyuk bir tehlikeli hastalik icin uygun olabilir

9 Kasım 2017 14:33