çg
Soru Sahibi
29 Ekim 2017 17:16

Genel veterinerlik

Merhabalar bekir bey. 2 bucuk aylık dişi bir terrier ım var. Henüz yeni sahiplendik. Genelde titreme halinde ilk aldıgımızda alışma süreci ve korkuyordur diye düşündük 3. Günü hala aynı farklı bir sebebi olabilir mi. Aldıgımızda aşıları yapılmamıştı hangi aşıları yaptırmalıyız. Hangi mama uygundur. Ev de yiyebiliceği besinler nedir. Süt vermek uygunmudur?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir kopek yeni bir eve girdiginde alisma surecinde belki korkudan belki heyecandan titreyebilir. Bu titremeler gecicidir. Eger kopek halsizlik istahsizlik gibi diger hastalik belirtilerinide gosteriyorsa belkide atesi vardir. Bir kopek aldiginizda eve gitmeden once mutlaka bir veteriner klinigine goturup size gecmesi muhtemel hastaliklar ve kopegi yakalayabilecek hastaliklar konusnda bilhilendirilirsiniz.

30 Ekim 2017 08:57