YA
Soru Sahibi
4 Ekim 2017 18:41

Kedi hasta

merhaba sokakta dişinde apse olan bir kediyi bi hafta önce hayvan hastanesine götürdüm anestezi oldu ve direnaj takıldı, 3 gün antibiyotiğe gitmesi gerekiyodu ama sadece bir kere götürebilmiştim, aradan bir hafta geçti tekrar hastaneye götürdüm antibiyotik iğne yaptılar. Ama şuan daha kötü oldu salyası akıyor apse olan yer biraz morarıp şişmiş ve gözlerinden birisi şişmiş kapatamıyor , gözü kaymış gibi gözüküyor. Antibiyotiğin yan etkisi olabilir mi ne yapacağım bilmiyorum lütfen yardımcı olun.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ameliyat olmuş fakat sonrasında ihmal edilmiş ve daha kötü olmuş diyorsunuz. Kesinlikle bir veteriner hekimden randevu alınız, ağzında oluşan problem için gerekli tahlil ve görüntüleme ile sorunun ciddiyeti anlaşılabilir. Antibiyotiğin yan etkisiyle ameliyat olmuş bir yer daha kötü olması cok zor bir durumdur.

10 Ekim 2017 18:52