AD
Soru Sahibi
27 Temmuz 2010 19:19

iyi akşamlar hocam ben bir konuda bilginize başvurucaktımm hocam şu sıralar

iyi akşamlar hocam ben bir konuda bilginize başvurucaktımm hocam şu sıralar internette BİO tall diye bir boy uzatma spreyi var yatmadan önce eklem yerlerimize sürülüyomuş bir bilginiz var mı acaba bu ürün hakkında bi işe yarar mı ya da boy uzatmak için ne yapmalıyımm 20 yaşındayım.şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir işe yarayacağını kesinlikle düşünmüyorum. Vücudumuzu sevelim sayalım sağlığımızın kıymetini bilelim sağlıcakla

29 Temmuz 2010 22:19