ca
Soru Sahibi
9 Ağustos 2017 22:29

ishal ilacı

11 yaşında labrador cinsi bir köpeğim var köpeğim ishal ve dışkısını simsiyah yapıyor veterinere götürdük bir ishal ilacı verdi adı diyacure 250 mg bu gün 4 gün oldu ishali geçmedi ve köpeğime alerji yaptı ve ben veterinerimden memnun kalmadım ve onunla çalışmayı bıraktım sizden rica etsem köpeğim için hangi ishal ilacını tavsiye edersiniz teşekkürler iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

İlk öncelikle bir başka veteriner hekimden randevu alıp 11 yaşlı labrador iyice muayene edilmelidir. Köpekler 6 yasından sonra yıllık kontrollerı yapılmalıdır. Köpeğiniizn ishali 4 gundur suruyorsa belirli tahliller yapılmadan hele hele internet üzerinden ilaç söylenmez. Size tavsiyem yağsız tuzsus pirinç lapası vermenız veterınere gıdene kadar yardımcı olacaktır.

10 Ekim 2017 19:14