AM
Soru Sahibi
22 Mart 2019 14:17

İLAÇ YAN ETKİSİ KANAMA

MERHABA SAYIN DOKTOR BEY; ANNEMİN DİZLERİNDE KİREÇLENME VAR. BUNUN İÇİN KIKIRDAK YAPISI İÇİN; GLUKOZAMİN,KONDROİTİN,MSM,BOSWELLIA SERRATA İÇEREN DESTEQUE ÜRÜNÜNÜ KULLANMAYI DÜŞÜNÜYOR, ANNEMDE KANDA PIHTILAŞMA BOZUKLUĞU VAR. BU ÜRÜN KANAMA YAPAR MI, KANAMAYI ARTTIRIR MI, HANGİ MADDESİ BUNA SEBEB OLUR? DEĞERLİ CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ GÜNLER...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ünal Zağlı
Tıbbi Farmakoloji

Ayse hanım Pihtılaşma bozukluğu olan bir hasta lar INR takibi yapılarak coumadin adĺi ilaçla birlikte sınırlı sayıda ilaç kullanmak durumundadır. Bu nedenle Dahiliye /kardiyoloji hekimi önerisi olmadan hiçbir destek ürünü önermem doğru olmaz. Iyi günler

1 Nisan 2019 13:03