ŞM
Soru Sahibi
28 Temmuz 2010 20:31

Hocam çok Teşekkür ederim bu site çok iyi 2 sorum olucak uzatmadan söyleyim

Hocam çok Teşekkür ederim bu site çok iyi 2 sorum olucak uzatmadan söyleyim hocam ben kilo alamıyorum olmuyor 1.75 boy kilo 60 hocam 65 desem dünyalar benim olacak olmuyor her şeyi denedim birde hocam kollarımda damarlarımın çıkması belirgin bir şekilde bu sebepdenmidir?saygılar hocam...

1 cevap
Cevaplar (1)

Kilonuzu 60 olarak düşündüğümüzde vücut kitle indeksiniz 19.6 çıkıyor. *** *** ** arası normal kilo kabul edildiği için kilo sorununuz yok merak etmeyin. Kol damarlarının belirgin çıkmasının bir sorun olduğunu düşünmüyorum her hangi başka bir yakınmaya yol açmıyorsa sağlıcakla

29 Temmuz 2010 22:17