CT
Soru Sahibi
11 Eylül 2019 10:53

Herşey Güzel Olacak!

Oğlum Lucy Corona pozitif, kuru fib suphesiyle yogun vitamin ve interferon tedavisi goren bir pisicik iştahı tamamen kapandığı için ng takıldı bugün 4. Gün ve ilk kez yaş mama yedi tanelerinden çok olmasa da 3_4 adet suyunu bitirdi. Bu iyi haber mi nasıl algılamalıyım bilemedim size danışmak istedim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tabiki Cansu hanım bu haber iyi bir haber nasıl ki sizde hasta iken yemiyorsanız aynı durum. Saglıklı günler dilerim.

12 Eylül 2019 07:26