ED
Soru Sahibi
16 Temmuz 2018 10:01

Gece Plağı Sorunu

Öncelikle merhaba, bir haftadır dişlerimi sıktığım gerekçesiyle gece plağı kullanmaya başladım ve bu sıkmam boyun kaslarima baş agrima bile etki ediyor. İlk takmam zor oldu sonra alıştım gibi ama gece yatarken sorun yok takıyorum gündüz kalkıyorum dudağımda özellikle alt dudağımda yaralar morluklar ağız icimde de aynı şekilde sorunlar yaşıyorum. Ne yapmalıyim?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, gece plağı taktığınız için şikayetleriniz var, aslında bir psikoterapist ile direk görüşmeniz daha sağlıklı sonuçlar doğurabilir o yüzden en kısa zamanda bulunduğunuz şehirde ki bir psikolog/psikoterapist ile görüşmenizi öneririm.

18 Temmuz 2018 11:49
ED
Soru Sahibi

Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Yakın cevrem ve ailem buna karşı yani psikoloğa veya psikiyatriste gitmeme kesinlikle olumsuz bakiyor sizce ne yapmalıyim

18 Temmuz 2018 11:51

Ailenizle birlikte bir ön görüşme yapabilirsiniz o zaman içleri daha rahat olur bu konuya

18 Temmuz 2018 11:57