AF
Soru Sahibi
13 Ağustos 2017 22:07

evin her tarafına çiş yapan kedim

Sn.Hocam saygılar sunarım öncelikle benim sorum tekir dişi ve kısırlaştırılmış kedim evin her tarafına çiş yapıyor ve kakasınıda kum kabına değilde dışına bırakıyor elimden geldiği kadar temizliyorum ancak bu durum bizim için ne gibi sağlık sorunlarına yol açar ne olur bana bir yol gösterin ne yaptıysam bu huylarını düzeltemedim çözüm sadece sokağa bırakmakmıdır ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Kedınızı bır veterıner hekıme muayene ettırmelısınız. Bu gıbı durumlarda üriner sistem hastalıklarında yasanabılıyor. Idrar tahlılı yaptırıp bır sorunu olup olmadığına bakılmalı ve sonrasında veterıner hekımın tavsıyelerıne gore bır yol ızlenmeli. Bir veterıner hekımden kısa zamanda randevu alınız.

10 Ekim 2017 19:08