GH
Soru Sahibi
10 Şubat 2018 13:18

Emzirme sorunu

16 aylık erkek bebeğim var doğduktan birkaç ay sonra başlayan emzirirken memeyi ısırma sorunumuz hala devam ediyo.ısırdığında yapmaması gerektiğini anlatarak bir müddet emzirmiyorum ama ne yaptıysam çare olmadı nasıl davranmalıyım neler yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok çaresizim

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhabalar, sizinle arasında ki bağın kuvetli olup olmadığını sorgulamamız lazım. Bebeğinizle tam anlamıyla iletişm kurabildiğinizi ve sizi anladığını düşünüyor musunuz kendinize bunları sorabilirsiniz. Bebeğin direk size yaptığı bir çok davranışta aslında size olan ihtiyacın ya da eksikliğin kapatılması için bir uyarı vermesidir. Bir de bizimle mail adresini paylaşırsanız size çocuk anne arasında ki iletişim ve bağı kurmak için uyguladığımız oyunları gönderebiliriz. Bu süreç içerisinde bu oyunların yararı dokunacaktır ve iletişim-güvenli bağlanma süreçlerinde artış olacaktır.

11 Şubat 2018 00:43
GH
Soru Sahibi

shsh_68@hotmail.com

16 Şubat 2018 09:03

Teşekkür ederiz, kısa sürede mail olarak cevaplanacaktır.

16 Şubat 2018 10:22
GH
Soru Sahibi

Ben teşekkür ederim.

7 Mart 2018 12:48

??

25 Mart 2018 17:19