TN
Soru Sahibi
19 Mayıs 2017 17:53

emerken isirma

13 aylık bir oğlum var son 3 gündür gogsümu isirarak emi yor sonrasında gülüyor güzellikle canımı yandigini anlattım yine anlamadı kızdım bi kaç kere emzirme yi bıraktım o anda yine devam ediyor gece de uykulu emmek için kalkiyor ilk başta ısıriyor sonra emmeye devam ederek uyuyor ne yapmam gerekiyor ne denesem olmuyor anlamıyor Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Kaygılı bir anne olabilirsiniz. Oral (0-1 yaş) dönemde çocuklar dış dünyayı ağızlarıyla keşfeder. Emzirirken dikkatinizi ondan ayırmayın, bakışlarınız "bitse de gitsem" anlamında olmamalı, beden temasını ve göz temasını ihmal etmeyin.

21 Temmuz 2017 13:03