DM
Soru Sahibi
26 Mayıs 2011 17:39

Doktor Hanım Benim Sorunum Dişlerimin Beyazlamaması .. Daha önceleri Düze

Doktor Hanım Benim Sorunum Dişlerimin Beyazlamaması .. Daha önceleri Düzensiz olarak Fırçalıyorudum Fakat 2 yıldır düzenli olarak fırçaladığım halde dişlerimde beyazlık yok .. Çok Sarıda Değil Ama Beyazda Değil :( Beyaz Bir Gülüş için Neler yapmalıyım :) ? Şimdiden Teşekküerler ...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Ayşegül Yalçın Ünlüyol
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba, Dişler fırçalandığı halde istenilen beyazlığa kavuşamıyorsanız yapmanız gereken profesyonel diş beyazlatma tedavisi görmenizdir. Diş macunu ve diş fırçası kullanarak daha beyaz olsun diye uğraşırken dişlerinizde gereksiz aşınmalara yol açıyor olabilirsiniz.

27 Mayıs 2011 16:04