OB
Soru Sahibi
28 Temmuz 2008 00:44

doktor bey merhaba, biz iki kardeşin torunlarıyız, yani 3. kuşaktan kuzen s

doktor bey merhaba, biz iki kardeşin torunlarıyız, yani 3. kuşaktan kuzen sayılıyoruz. evlenirsek cocuklarımızda herhangi bir özür olma olasılığı nedir, ailemizde yüksek tansiyon ve kalp dışında bir hastalık yok. ancak çocuklarımızda zihinsel ya da bedensel bi rahatsızlık olabilir mi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğer ailenizde bildiğiniz bir hastalık yoksa çok fazla bir şey çıkmaz diye düşünüyorum. Ama yine de her ikinize birden eşiniz ve siz, kromozom analizi yapmanızı önerebilirim. İyi günler

4 Ağustos 2008 09:59