CN
Soru Sahibi
2 Eylül 2017 02:42

Dogum sonrası kanama

Merhaba köpegim dogum yapalı 43 gün oldu ama halen Kanaması sürüyor. Veterinerimize götürdük kısırlaştırma dedi ama bende istemiyorum çünkü anesteziden korkuyorum uyanamaz diye bunun başka bi çaresi yokmu. Ve şuanda kanama oldugu için risklimi durumu Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Dogumdan 43 gun sonra vajınadan gelen kanamalı akıntı normal degıldır. Rahımın ıcınde kanayan yer yada yerler var demekki, ultrason muayenesı rahımı hakkında bılgı verır eğer sorunu ciddiyse ve kısırlastırmak gerekıyorsa veterıner hekımınızı dınlemelısınız. Anestezi tabıkıde riskli bir uygulamadır fakat veteriner hekimlikte anestezi insan hekimliğinde uygulanan anestezi ile aynıdır ve anestezi riski her canlı için vardır.

10 Ekim 2017 19:03