aa
Soru Sahibi
29 Ocak 2019 21:38

disleksi rahatsızlığı

Merhaba doktor bey. 32 yasin da bir bireyin disleksi den bir nebzede olsa kurtulma şansı varmi ? is hayatını ciddi şekilde ekiliyor.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar . Tabi ki erken dönem bizim için önemli yaş açısından ama belli çalışma sistemleri var tabi ki hayatınızı düzenleme çalışmalarını kapsayan. Detaylı anlatım lazım size. Eğer düşünürseniz yerimiz Alsancak ta . Değerlendirme yapıp üzerine neler yapabiliriz konuşabiliriz . İyi günler dilerim

30 Ocak 2019 12:52
aa
Soru Sahibi

cok tesekkur ederim doktor bey. size ulasa bileceğim bir telefon numarası varmi acaba ?

30 Ocak 2019 18:11

Tabi, *** *** **

30 Ocak 2019 18:20