BE
Soru Sahibi
8 Eylül 2019 22:02

Disleksi birebir destek

Doktor hanım merhaba. Oğlum 9 yaşında ilkokul 4. Sınıfa geçti ve 2. Sınıfta Disleksi teşhisi kondu. Kurumdan destek aldık ama git gel boşa zaman geçiyor. Bizim destegimizle biraz fark yaratıyor çocuğumuz. Birebir destek programınız var mı. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Evet birlikte çalıştığımız kurumda ortağım disleksi ve özel öğrenme güçlüğü alanında bireysel destek vermekte. Yerimiz Alsancakta Helik ve Tino Özel Gelişim Merkezi dir. *** *** ** ten değerlendirme randevusu alabilirsiniz. İyi günler dilerim

9 Eylül 2019 11:26