DD
Soru Sahibi
31 Ocak 2020 17:58

Dis hekimi

Merhaba hocam size elazigdan yaziyorum kizimin dislerini firat tip pedodonti uzmani yaptirdim cocuga yaklasimiyla ilgisiyle ozverisiyle yaklasacak pedodonti uxmani bulamadim sizinle nasil iletisime gecebilirim dolguluk disileri ilerlemeden yaptirmak istiyorum donus yaparsaniz cok mutlu olacam

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Pınar Demir
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

merhaba, sanırım aynı kişi, diğer soruya verdiğim cevap yeterli olur.

5 Şubat 2020 11:51