BE
Soru Sahibi
12 Ağustos 2019 22:17

Diş eti lezyon dikişi düştü

Merhabalar hocam ben geçen hafta pazartesi ön dişimden ameliyat oldum lezyon var dediler 7 gün oldu ameliyat olalı dikişim düştü bayram haftası diye kapalıda her yer persembe günü dikiş aldırcam yarısı düştü korkulacak birsey olur mu hocam dikiş düştü diye neden düşmüştür acaba

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Herhangi bir ağrı ve rahatsızlık olmuyorsa bir sorun olmayacaktır. Ağrı,şişlik vb sorunlar varsa nöbetçi bir dişhekiminin görmesinde yarar vardır. Geçmiş olsun.

12 Ağustos 2019 22:27
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Ankara içindeyseniz kliniğimizin nöbetçi doktorları yardımcı olacaktır.

12 Ağustos 2019 22:30
BE
Soru Sahibi

Ankara dışındayım hocam dikişin bir kısmı düştü baktıgım da küçük biryeri ince bir beyazlık var bende acaba iyi mi dikilmedi diye korktum 7 gün oldu ameliyat olalı dikişim atar diye kimse demedi dikiş kendi atar felan diye

13 Ağustos 2019 00:01
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba 7 gün sonrasında dikişlerin çıkması çok anormal değildir. Uygun olduğunuzda kontrol edilmesi iyi olacaktır.

13 Ağustos 2019 11:26