SA
Soru Sahibi
15 Şubat 2020 14:25

ARAYÜZ FIRCASI

HOCAM MERHABA BEN AĞIZ BAKIMI İÇİN ARAYÜZ FIRCASI ALDIM HERHANGİ Bİ DOKTORA GİTME FIRSATIM YOK YOĞUN ÇALIŞTIGIM İÇİN TURUNCU RENK ALDIM O BİRAZ KALIN GELDİ VE AYNI ZAMANDA DİŞLERİMDE ÇOK KÖTÜ KANAMALAR OLDU NORMAL MİDİR İLERDE SIKINTI OLUSTURUR MU

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Arayuz temizligine basladiginizda ilgili bolgelerde plak birikimi oldugundan dolayi kanamalarin gorulmesi cok normaldir. Kanama olussa bile arayuz temizligine devam etmek gerekir. Ancak kalinligi ile ilgili doktor kontrolu cok onemlidir. Hemen bir doktora muayene olarak dis eti durumunuzu kontrol ettirmenizi oneririm. Iyi gunler.

16 Şubat 2020 09:48