KN
Soru Sahibi
22 Eylül 2020 00:24

20lik diş çekimi sonrası

Merhaba doktor bey. Çarşamba günü normal bir şekilde çıkan 20lik dişimi çektirmiştim ama kırıktı tutacak yeri az olmasndan dolayı biraz uzun sürdü ertesi güne kanaması durmayınca yeniden gittim dikiş atıldı kanaması durdu fakat şimdide beyaz bi sıvı akıyo hafif bi kokusu ve garip bi tadı var cuma günü dikişleri aldırmaya gideceğim ama acil bir durum mudur hemen gitmeli miyim ağrı acı yok

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba, Zorlu diş çekimlerinden sonra enflamasyona bağlı olarak bahsettiğiniz görüntü olabilir ancak ciddi rahatsızlığınız olursa doktorunuza bildirmenizde yarar var. Sağlıklı günler.

3 Ekim 2020 16:35