pD
Soru Sahibi
7 Eylül 2019 12:53

Dis curugu

Mrb hocam kızım 2 yasinda ve dişlerinde bayagi çürük var 4 ay kadar önce geldik müdahale edilmedi ağrı var mı diye sorup gönderdiler şu an inanılmaz üzülüyorum çalışıyorum da h.sonu veya akşam tedavi ve muayene olma şansımız var mı? Acil tedavi gerekiyor ayrıca iki dışı tamamen sürmeden çürüdü. Bir de sedasyon uygulaniyo mu arastirma hastanesinde?tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Pınar Demir
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

merhaba, öncelikle geçmiş olsun. burası da bir devlet üniversite hastanesi olduğu için akşam ve haftasonu kapalıdır. bence bir yanlış anlaşılma olmuş, sorup gönderilmez, muayene edilir, hekim acil olarak uygun görürse aynı gün müdahele edilir, değilse randevu almanız söylenir. randevu almadıysanız mutlaka sekreterliği arayıp randevu almanızı tavsiye ederim. diş tedavileri için sedasyon burda uygulanmıyor, iyi günler dilerim.

13 Eylül 2019 12:24