OO
Soru Sahibi
8 Aralık 2019 22:29

diş ağrısı

sayın hocam çözülemeyen bir sorunum var benim düşüncenizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. benim sağ üst iki dişime kanal tedavi yapıldı dişlerimde hiç bir şekilde ağrı yok röntgende de açıkça görülüyor sorun olmadığı ama o iki dişimin ortasından yukardan aşağı doğru bir kaç saniyelik ağrı oluşuyor. gittiğim hekim araya gıda kaçıyordur iki dişe kaplama yapalım dedi diğer gittiğim klinikteki doktorlar da iki diş arası çok açık değil kaplamaya gerek yok diş ipi kullan dediler ve bende düzenli olarak yemeklerden sonra orayı diş ipiyle temizliyorum son gittiğim hekim ağrı büyük ihtimalle iki diş arasındaki diş etinden geliyor dişlerinde sorun yok dedi ama hocam sorun çözülmedi bu neden olur hocam sizce nasıl çözülür bu problem kaplama yaptırmam çözüm olurmu sizce

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba geçmiş olsun. Sizin probleminizde ayrıntılı bir şekilde röntgen hatta gerekirse tomografi ve agız içi durumu görmek gerekecektir. Detaylı bir inceleme sonrası daha doğru karar verilebilir.

11 Aralık 2019 08:49