KT
Soru Sahibi
15 Haziran 2020 11:46

Davranış bozukluğu

Merhaba hocam 5 yaşında prader Will sendromlu bir kızımız var henüz bağımsız yürüyemiyor ve konuşamıyor davranış bozuklukları var son zamanlarda sürekli başını vurup kendine zarar veriyor bu konu ile ilgili ne yapmamiz lazım görüşmeye gelip sonuç alabilirmiyiz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Tugba hanım, Kızınızla tanışmak, ona ve size daha fazla yardımcı olmak isterim. Bu davranışın gerçekleşmesinin birçok nedeni vardır. Yani ne zaman uygun olursanız lütfen ofisimize gelin. Yardım olmaya çalışacağız.

19 Haziran 2020 09:13