BN
Soru Sahibi
10 Aralık 2019 08:33

Davranış bozukluğu

Merhaba benim kızım 8 yaşında yaklaşık bir yıldır ayaklarını saklıyor yazın bile çorap giyiyor akşam çoraplarını çıkardığımız an üzerini örtmeye çalışıyor ayaklarında bir sorun yok annesi olarak benden çok saklamıyor özbakımında ben yardımcı olduğum için olabilir önceleri ayağına birsey batar diye bu davranışı yaptığını düşünmüştüm çünkü kendini çok fazla kollayan bir çocuk

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar. Bu durumun duygusal alt yapılı bir sıkıntısı olması muhtemel. Güvende hissetme ihtiyacı vs gibi, bunu bedene atfetmiş olabilir. Biraz derin ve sorgulanması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle yakınınızda bir pedagog a gitmenizi öneririm. İyi günler dilerim

13 Aralık 2019 09:13
BN
Soru Sahibi

Teşekkürler

13 Aralık 2019 09:14

Rica ederim

13 Aralık 2019 09:31