iA
Soru Sahibi
17 Aralık 2019 09:38

Çocuk dişi

Hocam merhaba hocam benim çocuğum 3,5 yaşında ve ön üst sol taraftan köpek dişi dahil 5 dişi çürük herhangi bir ağrısı yok. fakat görüntü itibari ile kötü bir görüntü oluşturuyor. hocam 5 diş için kanal tedavisi ve dolgu genel anastezi ile birlikte tahmini ne kadar ücret çıkar. eğer görüşüp bilgi vermek isterseniz *** *** ** benim numaram en azından burada diş hastansinden röntgen çekip resim vs. isterseniz atıp fiyat verebilir siniz lütfen yardımcı olur musunuz Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Didem Argun
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Günaydın, dişlerin durumu ile ilgili bana en azından bir fotoğraf ve röntgen gönderirseniz birşey söyleyebilirim. Onun dışında söylediğim şeyler izafi olur. O Yaşta bir hastada sedasyon yani derin uykulu tedavi ya da genel anestezi dışında tedavi şansına pek sahip değilsiniz. En net olarak da muayene edersem bilgi verebilirim. Yine de muhasebe sizi arayıp tahmini bir fiyat bilgisi verebilir. İyi günler

18 Aralık 2019 08:47