AM
Soru Sahibi
26 Temmuz 2020 12:48

Çocuğa annesinin ölüm haberi ne zaman verilir

Kızım kanser hastasıydı.Hastanede tedavi görürken 3 temmuzda vefat etti.11 yaşındaki kız torunum annesinin öldüğünü biliyor. 4 yaş 7 aylık erkek torunuma annesinin öldüğünü söylemedik.Erkek torunum annesini halen hastanede biliyor.Ne zaman gelecek diye soruyor.Annem gelince şunları şunları yapacağız diye hayal kuruyor. Yaklaşık 5 yaşındaki erkek torunuma annesinin öldüğünü , ölümden kaç gün sonra söylemeliyiz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Efendim, sizinle bu dava hakkında kişisel olarak konuşmak istiyorum. Size en iyi tavsiyeyi verebilmem için dava hakkında daha fazla ayrıntıya ihtiyacım var. Lütfen ofisime arayın ve telefonda konuşalım veya zoomda. Güvendiğiniz için teşekkürler.

26 Temmuz 2020 16:21