ÇD
Soru Sahibi
6 Ağustos 2010 18:08

benim sorum bölgesel egsersiz yaparken, örneğin karın bölgesi için ısınma h

benim sorum bölgesel egsersiz yaparken, örneğin karın bölgesi için ısınma hareketi yapmamız şartmı. eğer yapmazsak yağ yakımı sağlayamazmıyız.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bölgesel egzersiz ile yağ yakamazsınız. Yani çalışan kas çevresindeki yağ dokusunu enerji kaynağı olarak kullanamaz. Bu konu bir çok kişi tarafından yanlış bir sekilde biliniyor ve yorumlanıyor. Egzersiz oncesi ilgili kas grubunu ısınma amaçlı kullanmak iyidir.

7 Ağustos 2010 17:56