AK
Soru Sahibi
11 Eylül 2011 16:05

benim kan gurubum 0 rh + birlikte olduğum bayanında gurubu 0 rh - çocuğum

benim kan gurubum 0 rh + birlikte olduğum bayanında gurubu 0 rh - çocuğumuz oldu .. buna göre çocuğun kan gurubu ne olmalı ne olmamalı yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bunu ne için soruyorsunuz, cocugunuzun kan grubu nedir, normal şartlarda cocugunuzun da kan grubunun 0 olması beklenir, RH - yada + olabilir. Bunu babalık şüphesi ile soruyorsanız, babalık testi yaptırmanız gerekir, buradan kesin bir kanıya varılamaz.

12 Eylül 2011 15:46