YR
Soru Sahibi
31 Temmuz 2008 20:19

ben epilasyon aleti aldım. 350 milyona. braun silk epil. ama çok acı veriyo

ben epilasyon aleti aldım. 350 milyona. braun silk epil. ama çok acı veriyor. kalçalarımdaki tüylerimi lamıyorum. bu yüzden çok bunlımlardayım. acaba cilt uyuşturucu bir krem veya ilaç varmıdır acaba. ne olur söyleyin. bu benim için hayatımdan bile önemli.hergün streste olmaktan saçlarım dökülmeye başladı.ne olur doktor abla. varsa böyle birşey söylermisin.anestol emla hiç bir işe yaramadı.yalanmış.. ne olur abla bana bir çare gösterin.cildimi nasıl uyuştura bilirim acaba.hiç acı çekmemek için.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Zerrin Özköse
Anestezi ve Reanimasyon

Ramazan Bey, Anladığım kadarıyla kıllanmanız oldukça yoğun.Yani sizin tek başınıza ve ev şartlarında halledebileceğiniz bir konu değil. Epilasyon merkezlerine başvurmanızı ve profesyonel yardım almanızı öneriyorum. Ayrıca Emla krem de aşırı kullanıldığında bazı ciddi yan etkilere neden olabilen bir lokal anestezi pomatıdır, rastgele kullanılmaması gerekir.

1 Ağustos 2008 09:32
YR
Soru Sahibi

lazer epilasyonu bende biliyorum.ama dünyanın parası. malesef o kadar zengin değilim. braunu bile taksitle aldım. lütfen siz bana uyuşturucu bir krem yada ilaç varmı söylerseniz çok sevinirim. emla zaten kullandım. yalan hiç bir işe yaramadı. lütfen abla bana uyuşturucu acı çektirmeyecek birşey söyleyinki. apilasyon aletiyle koltuk altımı alabileyim.yalvarırım

1 Ağustos 2008 18:44
Prof. Dr. Zerrin Özköse
Anestezi ve Reanimasyon

Özür dilerim ama bu konu internet ortamında çözülebilecek gibi değil. Lütfen maddi durumunuza göre bir sağlık merkezine başvurun. İyi günler.

4 Ağustos 2008 09:37