NU
Soru Sahibi
23 Eylül 2012 14:05

bebeğimin odası

bebeğim şu an 4 aylık ve doğumundan itibaren bizim yatak odamızda kendi yatağında uyuyor.bebeğim için bi oda hazırlamak istiyorum ,kendi odasına geçmesi için uygun zaman diliminde olup olmadığımızı merk ediyorum yardımcı olabilir misiniz?bebeğimin bedenen ruhen psikolojik açıdan kendi odasına geçmesi için en uygun zaman nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Öncelikle her bebek için farklı bir gelişim takip edilir. Bunun için en az bebek kadar annenin de hazır olması gerekir. Eğer çalışmıyorsamız ve gece sık sık kalkamaya hazırsanız yavaş yavaş geçebilirsiniz. Ama eğer çalışıyorsanız izin aldığınız bir döneme denl getirin ki uyku düzeniniz kolay olsun. Sevgiler Nilçin Doyran Bengisu Uzman Pedagog

12 Aralık 2012 10:44