AB
Soru Sahibi
4 Nisan 2017 01:01

Bebeğime karşı düşkünlüğüm

Merhaba ben hamileyim doğumuma 3 ay var. Ve çocuğuma karşı olan tutumum herkesin ilgisini çekiyor. Kızımı herkesten kıskanıyorum kızımla alakalı cümle kurulmasına tahammül edemiyorum. Sürekli doğumumu düşünüyorum kızıma başkalarının dokunabileceğini düşününce bile gözlerim doluyor. Kızım hakkında babaannesi plan yaptığında çok sinirleniyor oturup ağlıyorum o benim kızım başkası adını telaffuz bile etmesin istiyorum. Ama bu normal mi sonra geçer mi yoksa destek almalımıyım? Şimdiden Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, gecikme için üzgünüm. Bu boyutta bir sahiplenme sağlıklı görünmüyor. Size tavsiyem yardım almanız bir değerlendirmeden geçmeniz.

2 Haziran 2017 01:06