TB
Soru Sahibi
14 Ocak 2017 20:55

Bebegim mama icmiyor

Merhaba hocam bebegim 3 bucuk aylik karacigerinde sarilik var tedavi goruyoruz doktorumuz gelisimi icin raporlu bebelac peptijunior yazdi aldik fakat bebegim asla kabul etmiyor aptamil iciyor acaba alosana kadar ikisini karistirip versem olirmu

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi Günler Evet alıştırarak, çocuğun bu tada alışıncaya kadar biraz eski maması ile takviye edip kendisi için en sağlıklı mamaya en kısa zamanda geçmenizde sorun olmaz. Bebeklerin de Ağız tadı vardır ve belli bir süre adapte olmaları gerekir.

11 Mart 2017 10:57