SS
Soru Sahibi
7 Mart 2017 07:17

Bebeğim donemiyor

Merhaba 5.5 aylık 9.5 kilo 73 cm boyunda erkek bebeğim var. Bebeğim sırtüstü ya da yüz üstü dönemiyor. Ellerinden tutup destekledigimde oturmak için belini kaldirabiliyor yüz üstü yatirdigimda bir süre başını dik tutuyor fakat birkaç dakika içinde başı düşüyor gelişimi nasıl sizce? Hala donemedigi için benim biraz şüphelerim var bu nedenle size danışmak istedim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler. İri ve çok uzun boylu bir bebeğiniz var.Kendi yaşına göre ölçüleri fazla. İri yarı bebekler bazı hareketleri yaşıtlarına göre biraz daha geç yapabilirler. Yapmanız gereken şey bebeğinizin çocuk uzamanı tarafından her ay kontrolünü düzenli yaptırmaktır.

11 Mart 2017 10:44