nn
Soru Sahibi
20 Mart 2017 00:46

18 aylık erkek bebek gelişimi hakkında

Merhaba doktor Bey. *** *** **'de 39+4 haftalık 50 cm boyunda 3220gr kiloda erkek bebek dünyaya getirdim. şimdi 18 aylık bugün dogdugu hastanede genel kontrolümüz vardı kilosu *** *** **gr boyu 86cm geldi. Doktoru kilosu ve boyu sınırın atında metabolizma bölümüne gönderelim dedi. Fakat benm bebeğim diş çıkarıyor ve çıkardığı dönemlerde istahsız oluyor doğal olarak zayıflıyor. internetten erkek bebek gelişim tablosuna baktıgımda boyunun üs seviyede kilosunun ise orta seviyede oldugunu gördüm. Bu kilo ve boyu nasıl sizce? sağlığına ve gelişime etkisi olur mu? yoksa zamanla düzelir mi? cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

18 aylık erkek çocuk için 12.1 kg 86cm normal sınırlar içerisindedir.herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

20 Mart 2017 09:45