ym
Soru Sahibi
27 Nisan 2019 20:47

anneme rüyalandım ruh hastası mııyım

merhaba ben 15 yaşındayım. islamda mastürbasyon haram olduğu için rüyalanarak boşalıyorım. birkaç ay önce ruamda annemin vajinasını görerek rüyalandım - galiba bir kere daha oldu bu olay ama tam net hatırlamıyorum ama ilkinden eminim- çok utanıyorum içim acıyor kendim ruh hastası bir sapık gibi hissediyorum. annemle aram hep çok iyiydi arkadaş gibiyiz.ne yapmam gerekiyor ben ruh hastası mıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Ben çocuklarla çalışıyorum yetişkinle çalışmıyorum ama sapık ya da ruh hastası olmakla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Sadece kaygı ve suçluluk duygusuyla ve zihninizdeki farklı konularla bağlantılı rüya görmüş olabilirsiniz. Düşünmek ve çok kafa yormak çok daha fazla kaygı ve suçluluğa neden olabilir. Oldu ve geçti diye biraz daha rahat bir bakış açısıyla bakın derim. Kötü hissetmeniz devam ederse bir yetişkin psikoloğuna mutlaka gidin derim. İyi günler dilerim

30 Nisan 2019 14:13