OS
Soru Sahibi
7 Aralık 2017 23:32

Alta kacirma

Merhaba, iki buçuk yaşındaki kizim aylar önce tuvalet eğitimini tamamlamasına rağmen son günlerde bilerek altına yapıyor. Evde her şey yolunda bir sıkıntımız yok 5aylik bir kuzeni var fakat o da bizimle yaşamıyor bile. Bu etkeni olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, sağlık anlamında bir problemi olmadığına emin olduktan sonra bir destek almanız daha sağlıklı olacaktır. Altında yatan sebepler duygusal etkenli olabilir. Helik ve Tino Özel gelişim Merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz

8 Aralık 2017 08:49