TF
Soru Sahibi
26 Aralık 2020 22:52

Acil iletisim

Mrhb Dr Emre bey benim kızım 30 aylık hiperaktif belirtileri var bunu tespit edebilir miyiz erkenmi olur, geç kalmakta istemem nasıl bir yol izlemeliyim, muayenehaneniz tamamı özel ücretlimi bilgi alabilirmym tskrlr

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar 30 ay hiperaktif belirtiler için geç bir dönem değildir 12-18.aydan itibaren değerlendirmeye alınıyor, gelişimsel olarak de değerlendirilmesinde fayda vardır ki bütünsel olarak bakılıp yorum yapılabilsin. Bütüncül bir değerlendirme almanız gereklidir. Özel sağlık sigortası destekliyor, yani tamami ile özel bir kuruluşuz.seans ücretlerini asistanlarımızdan öğrenebilirsiniz. İyi günler

18 Ocak 2021 09:01