ua
Soru Sahibi
6 Nisan 2018 13:38

22 aylık bebek için kreş

Hocam merhaba, 22 aylık kızımız var biraz hareketli, evde durmayı çok sevmiyor. acaba kendi yaş grubunun olduğu bir kreş, bakıcıdan daha mı iyi olur? Psikolojik ve ruhsal gelişimi acısından

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Ali Bey. Şu an bakıcı var sanırım. Bakıcı gerekli ise onun olmasında sakınca yok ama kreş için küçük olduğunu düşünüyorum, eğer gidecekse de oyun saatine 1-2 saatlik vs gitmesi daha uygun olacaktır. Veya yaşına uygun bir oyun grubu daha verimli olabilir. Kreşe üç yaş ve sonrasını öneririm.

8 Nisan 2018 12:33