SD
Soru Sahibi
9 Ağustos 2015 15:21

20lik diş Lenf bezi şişirir mi

Merhabalar ben 20 yaşındayım geçen haftalarda sol tarafımdaki 20lik dişlerimi sıkıntılı olduğu için cerrahi operasyonla aldırdım fakat şuan da sağ 20lik dişimde çok az Ağrı hissediyorum ve sağ tarafımın Lenf bezleri şişti dişimden mi yoksa başka birşeyden mi kaynaklanıyor diye sormak istedim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Didem Argun
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Duygu Hanım, Bahsettiğiniz lenf nodları, dil, dil alti, kulak ve sinus ile ilgili veya o bölgedeki kaslarla ilgili bir enfekte ya da patolojik bir durum kaynaklı da olabilir. Net bir cevap için hekiminize muayene olunuz lütfen İyi günler

9 Ağustos 2015 15:25