üi
Soru Sahibi
18 Şubat 2019 12:15

2 yasindaki kizim

Merhabalar 2 yaşında bur kızım var. Geçen gün oyun oynarken ayağı uyuştu daha sonrasında kalktığında yurumek istemedi korktu ayağını tutarak acıdığını soyledi topallayarak yurumeye basladi bir gun boyunca devam etti bizde korkup dr goturduk film cekildi sonuclar temiz suanda ise normal yuruyor kosuyor neden boyle yapmis olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. O an veya o gün korkup biraz sürdürmüş olabilir, anlamlandıramamış olabilir o uyuşukluğu veya ağrıyı, tekrar olmasından korkup hala devam ediyor gibi gelmiş olabilir. Dikkat çekmek için yapacağını sanmıyorum çünkü yaşı buna pek uygun değil, bir süre yapsa da bir süre sonra unutur. Duygusal bir problem varsa daha sonra kendini belli edecektir. İyi günler dilerim

19 Şubat 2019 16:34