Konya Zayıflatıcı Mide Balonu

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Uzm. Dr. Ufuk SAMSAR

Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Bağırsak Divertikülü, Crohn Hastalığı, Zollinger Ellison Sendromu (Gastrinoma) Özofajial ph metri, Özofagus varis kanamasında injeksiyon skleroterapisi, Kısmi gastrektomi

Konya Numune Hastanesı  Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya, Turkey 
Mesleğini severek yapan hastalariyla en mükemmel bir şekilde ilgilenen güler yüzlü mükemmel bir doktor allah r... ...
Uzm. Dr. Gökhan GÜNGÖR - Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Gökhan GÜNGÖR

Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Gastrik Ülser (Mide Ülseri), Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı), Emilim Bozukluğu (Malabsorbsiyon) Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Abdominal ultrasonografi, Özofagoskopi

Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)  Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya, Turkey 

Sayfa : 1/1 | Toplam 2 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Mide küçültme

  Merhaba. 1.57 boyunda ve 114 kilo ağırlığın dayım. artık nefes almakta zorlanır oldum. istanbul da hastaneler de 2018 e kadar yer yok kayıt dahi almıyorlar hastanenize gelsem istanbuldan uygunmudur.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Durmuş Ali ÖZDEMİR

  Op. Dr. Durmuş Ali ÖZDEMİR

  Sgk anlaşmam yok ücretli yapıyorum.

 • Niğde rahatsizligi

  49 yaşındayım 1.65 boyum var ve 105 kiloyum aynı zamanda hem reflü hemde migde fıtığım var bir çok ilaç kullandım ama fayda göremedim zayıflamam gerektiğini söylüyorlar zayifliyorum ama tekrar alıyorum bu migde küçültme operasyonlarindan da gunumuzdeki olaylardan ötürü korkuyorum ne yapmalıyım?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

  Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

  Naime hnm mide küçültme ameliyatı günümüzde endişe duyulacak bir ameliyat olmaktan çıktı.bu ameliyat ile kalıcı olarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.aynı ameliyatta reflü ve mide fıtığıda tedavi edilebiliyor.yeterki doktorunuz deneyimli olsun.

 • Pelviste minimal serbest sıvı

  Hocam benim sakroiliak mr çekildi sonucunda pelviste minimal serbest sıvı izlendi hastanın usg kontrolü ve takibi önerilir yazıyo hocam bu ne demek bu sıvı nedir neden oluşmuştur tedavisi nedir konuya açıklık getirebilirmisiniz ?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

  Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

  İbrahim bey; normalde pelvisde az miktarda sıvı olur.

 • Hocam iyisinizdir inşallah siz bana yardıncı olmustunuz daha önce

  Hocam ben size artık sölemekten dahi korktuğum şeyleri sölemek istiyorum dediğim gibi 3 ay önce lenflerim şişsince doktora gittim us çekildim ve üç ayda sekiz defa falan üç farklı dokotra tekrarlattım aynı zamanda bir genel cerrah çehrimde iki tabe kulak burun boğaz uzmanına göründüm.hepsi bişi yok...

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

  Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

  Sevgili onur; lenfoma öyle bir tahlille karar verilecek bir şey değil. lökosit sayılarına bakıp söylemek pek mümkün değil. çok endişen varsa lenf bezlerinden biri çıkarılıp tahlil edildiğinde her şey zaten anlaşılır.