Konya Operasyon

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Size önerdiğimiz diğer şehirler


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Penis büyütme

  Doktor bey iyi günler kilolu biriyim ve bu yüzden kasık bölgem yağlı ve penisim küçük yağ aldırma ve penis büyütme işlemlerinden sonra ortalama veya en iyi şekilde ne kadar bir uzama meydana gelir birde bu işlemlerin fiyatı nedir

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Yılmaz SALATAN

  Op. Dr. Yılmaz SALATAN

  Mevcut yağ durumunuzu? penis boyunuzu? hormon profilinizi? değerlendirdikten sonra, yağ alma operasyonu yanısıra, penise elektromanyetik dalgalar uygulayarak, extender ve pompa cihazları ile ve medikal birtakım tedaviler ile kombine ederek daha kalıcı ve başarılı sonuçlar alabiliriz.

 • Varikosel damar buyumesi

  Hocam ogluma varikosel teshisi konmus ameliyat demisler fakat korkuyoruz her yerde yaptirmaya bide mikrocerrahi egitimi almis uzmanlarin yapmasini tavsiye ediyorlar size gelsek yardimci olurmusunuz ne kadara mal olur bilgi verirseniz sevinirim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Yılmaz SALATAN

  Op. Dr. Yılmaz SALATAN

  Varikosel ameliyatında son teknik, microcerrahi varikoselektomi operasyonudur. tek taraflı mı? çift taraflı mı? sperm sayıları bakıldı mı? gibi soruların cevaplarına göre sizin merak ettiğiniz sorulara cevap verebilirim. geçmiş olsun.

 • 8 cm dermoid kist

  Merhabalar.ben 18 yaşındayım ve sol yumurtalıklardan kaynaklanan bir kistim var boyutu 8 cm.dermoid kist olduğunu ve sol yumurtalıklarla birlikte hemen alınması gerektiği söylendi.[ultrasonda sol overler görünmedi]raporumda aynı zamanda sol overlerden kaynaklanan persist kist diye not düşülmüş ve ut...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ

  Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ

  Dermoid kist olduğu mr görüntüleme ile kesinlestirilir ise frozen eşliğinde laparoskopik kist operasyonu yapılır. basit kist ise 2 ay gerilemesi beklenebilir. ayrıca tümör markerlarinizada bakılıp malignite ekartasyonu şart.selim kist ise tüm yumurtaliginizin alınması yanlış olur.iyi günler.

 • Burun etlerim sürekli şişiyor

  Hocam merhaba ben sizde hem burun hem de kulak amelyatı olmuştum.kulak deliklerim çok küçüktü hatta belki hatırlarsınız :) benim çok sıklıkla burun etlerim şişiyor ve hiç nefes alamıyorum lazerle burun etleri küçültme operasyonu için ne düşünüyorsunuz ? faydası olur mu ?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Özcan ÖZTÜRK

  Prof. Dr. Özcan ÖZTÜRK

  Merhaba merve, burun etleri ameliyat sonrası tekrar şişebiliyor, muayene edip tekrar gerekirse burun eti küçültme ameliyatı yapılabilir. faydası da olur mutlaka..tekrar muayene gerekli..