Bilecik Nazal Septum Deviasyonu Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Mustafa Kemal ŞENSES - Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB)

Dr. Mustafa Kemal ŞENSES

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB)

Petroz Apeks, Nefes Darlığı, Guatr (yumrulu) Subkütan immünoterapi, Miringotomi, Laringoskopi

Bılecık Devlet Hastanesı  Ertuğrulgazi, Bilecik Devlet Hst., 11130 Bilecik Merkez/Bilecik, Turkey 

Sayfa : 1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Empty sella görünümü

  Annem baş dönmesi ve baş ağrısı vardı doktora gittik doktor muayene kristalleein oynamasından şüphelendi daha sonra içimizin rahat etmesi açısından mr çektirebilirsiniz dedi mr sonuçlarına göre hipofiz gland yüksekliği ve bolümü belirgin azalmıştır. empty sella görünümü. nazal septum deviasyon...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Özge KİREMİTÇİ ÖZER

  Uzm. Dr. Özge KİREMİTÇİ ÖZER

  Merhaba. empty sella radyolojik bir tanıdır ve hastaların çoğunda herhangi bir tedavi ihtiyacı doğurmaz. ancak sizin yakınınızda bu durumun klinik bir anlam taşıyıp taşımadığına kendi hekiminiz karar verecektir. geçmiş olsun.

 • Bt filimleri ile ilgili

  Sayın hocam cevabınız için çok teşekkür ederim allah sizleri başımızdan eksik etmesin bide hocam sorunda da belirtmiştim fakat tekrardan teyit etmek için soruyorum kısa iki sorum olacak her ikisinde cevaplarsanız çok sevinirim . 1- nazal septum sağa deviye (burun kik...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Atilla ŞENGÖR

  Op. Dr. Atilla ŞENGÖR

  Sinüs hastalıklarında oluşan burun içi örtüsü (mukoza) ödemi nedeniyle koku algısı değişebilir. raporda belirtilen en önemli durum maksiller sinüsteki mukoza kalınlaşması sinüzit hastalığına işaret ediyor olabilir. deviasyon ve konka büllosa da bu durumu kolaylaştırıyor olabilir. bunları endoskopla... Cevabı gör

 • Burun filmimde herşey normal yalnızca bu sorun yazıyor

  "nazal septum orta kesiminde sağa doğru belirgin deviye görünümdedir." ne demektir? şimdiden cevabınız için teşekkür ederim :)

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ziya ALTIPARMAK

  Op. Dr. Ziya ALTIPARMAK

  Burun bölünmesinde eğrilik var demektir. nefes almakta güçlük çekiyor ise 18 yaşından sonra bölme düzeltilerek bu sorun giderilir. geçmiş olsun.

 • Alın ve kaş üstu agrisi

  Merhabalar,kucuk bi sorum olucakti anlim kaşlarimin ustu ve kaslarimin orta tarafi ama burun ustune denk gelen tarafta bi ağrı var baş agrisi degil gözlerimi sıkınca daha cok bastıriyo agri ne yapmam gerek acaba . teşekkürler şimdiden.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Atilla ŞENGÖR

  Op. Dr. Atilla ŞENGÖR

  Baş ağrınız sinüzit hastalığı ile ilişkiliyse bunu teşhis ve tedavi edebiliriz. ancak bazı nörolojik hastalıklar da bu bölgede ağrıya neden olabilir; sinüzitle ilişki saptamazsak sizi bir nöroloji uzmanına yönlendiririz.