Bilecik İdrar Tahlili Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Aşırı aktif mesane

  Merhaba hocam yaklaşık on yıldır aşırı aktif mesane rahatsızlığım var. yaptırdığım tüm tahliller temiz çıktı. sonunda bu teşhis kondu. sık sık idrara çıkıyorum. biorezanansı yeni duydum. bu sık sık idrara çıkma hastalığını tamamen iyileştirir mi? doktorlar kesin tedavisi yok demişti.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Hem akupunktur hem biorezonansdan fayda sağlarsınız? bazen sadece bir blokaj açılması bile fayda sağlıyor. şifa diliyorum.

 • Ağrılı dönem

  22 gün temiz olduğum süre 5 gün ise adet sürem. adetim bittikten birkaç gün sonra adet olacakmışım gibi yoğun ağrılarım oluyor. karnımda ve kadıklarımda. rahatsız ediyor bu durum beni. 3-4 gün sürüyor ve geçiyor. fakat her adet bitiminde olmuyor ara sıra. adetim çok şiddetli ağrılı geçiyor ilk 2 gün...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

  Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

  Doktor muayenesinde özellikli bir durum saptanmadıysa endişelenmenizi gerektiren bir durum yoktur.

 • Mide bulantısı

  Hocam 16 yasinda erkek cocuguyum.çok kotuyum midem bulaniyor ama kusamiyorum bir turlu klima carpti galiba dun bole degildi bugun oldu usutme baalangici falan olabilirmi ne yapmaliyim hocam hic halin yok midem bulaniyor ama kusturtmuyor bole aci cekiyorum ve terliyorum surekli acil cevap bekliyorum.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali BAŞÇI

  Prof. Dr. Ali BAŞÇI

  Bu şekilde bir tanı koymak, bir öneride bulunmak hem olanaksız hem de doğru olmaz. bir doktora gitmelisiniz. aile hekimlerimiz bunu için varlar. iyi günler.

 • Böbrek de pks olması

  Doktorum merhaba! 5 aylık bebeğimin tahlil sonuçlarında; sol böbrek pks minimal ektaizk olup, ap çapı 4 mm ölçüldü. mesane duvar kalınlığı 6 mm ile difguz artmıştır (sistit). çıktı. bu ibareler ne anlama geliyor. lütfen yardım.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Oğuz SÖYLEMEZOĞLU

  Prof. Dr. Oğuz SÖYLEMEZOĞLU

  İdrar tetkik ve kültürleri normal ise endise etmeyin 1 yasında ultrasonu tekrar edin