Bilecik Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Dişlerde uyuşma ve 20lik gömülü diş çekimi

  Merhabalar, üst dişlerimdeki sigara bırakma eylemindeki gibi uyuşmalar söz konusu uzun süredir devam ediyor. bu uyuşma 20lik dişimden dolayı olabilir mi ? ayrıca, 20 lik gömülü diş çekim ücreti nedir? iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Dt. Evren ÜNER

  Uzm. Dr. Dt. Evren ÜNER

  İyi akşamlar, daha çok dişeti kaynaklıdır. dişeti hastalıkları uzmanı öncelikle görmeli. eğer bir neden yoksa o zaman gömülü 20 yaş dişin çekimi yapılmalıdır. fiyatı 400 ile 600 lira arasında değişmektedir.

 • Yirmilik diş

  Diş muayenesi oldum ve çene cerrahisine gitmem gerektiği söylendi. alt sağ ve sol 20 lik dişler enfeksiyon başlamış ( kist oluşumu ) bununla ilgili bilgi verir misiniz ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmail Attila ÖZ

  Uzm. Dr. İsmail Attila ÖZ

  Eğer gömülü ve enfeksiyona neden oluyorlarsa çıkarılmalarında fayda vardır

 • 20 lik diş sinir üstünde deniyor

  Merhaba, bundan yaklaşık bir yıl önce 20 lik dişimi aldırmak istedim. o zaman dişim dışardan hiç gözükmüyordu. film çekildi ve gömülü diş olduğunu, sinirlerin üstünde olduğunu, eğer o dişi alırlarsa dudağımı hiçbir zaman hissetmeyeceğimi söylediler. ben de korktum ve aldırmadım. ama şimdi dişim çıkm...

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Özde SEZGİN ÇİNKILIÇ

  Dr. Dt. Özde SEZGİN ÇİNKILIÇ

  Bütün alt yirmiş yaş dişleri sinire yakındır, çekim gerektiğinde ki sizin bahsettiğiniz durumda çekim gerekiyor. bu riski göze alarak çekim yapılabilir. risk düşündüğünüz kadar yüksek değildir, bir felç hali değildir. tabiki sizi detaylıca muayene etmemiz gerekir ki net bilgi verebilelim sağlıklı g... Cevabı gör

 • Yanak ısırma

  İyi günler, dün sol alttaki yirmilik dişim çekildi, dikişten ötürü sanırım yanagım dişlerime yaklaşmış ve dişlerimin arasına girip eziliyor ve dişlerim kapanmıyor, ve peltek konuşuyorum. cekim öncesi böyle bişey yoktu. bu geçici bişeymi yoksa bi sorunmu var öğrenebilirmiyim?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dt. Ahmet Yiğit HEPŞENOL

  Uzm. Dt. Ahmet Yiğit HEPŞENOL

  Muayene etmeden kesin birşey söyleyemem ancak anlattığınıza göre geçici bir durum. ayrıca çekim sonrası 2-3 gün süre ile yanaktaki şişlik de sorunu yaratabilir. dikişler alınınca durum geriye dönecektir.