Bilecik Gebe Kalamama Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kürtaj sonrası gebe kalamama

  Merhaba.ben 2015 haziran ayında hamile kaldım 15.haftada acılmam oldu ve erken doğum yaptım.1 sene korunduktan sonra ekim 2016da tekrar gebe kaldım ancak yine kanama ve acılma sorunu ile 11. haftada serkilaj yapıldı hemen peşinden taburcu olmadan önce doktorum ultrasonda bakınca bebeğin kalp atışlar...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL

  Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL

  Sayın arda, bence gebe kalmak için 6 ayı bekleyiniz ve olmazsa doktorunuza gidiniz veya bize geliniz. önce neden gebe kalamadığınızı sprem sayımı dahil araştırıp ondan sonra sizi gebe bırakmak için gerekli önemleri alırız. bilginize.

 • Prozoc 20 mg basladim. gebelik dusunuyorum.

  Iyi gunler hocam ben 1 seneye yakın prozac kullandim,1 sene sonra gebelik düşündüğüm için doktorum ile birlikte birakma karari aldim ve biraktim.hamile kaldim fakat düşük yaptim 2 aydirda kafa bolgemde sersemlik var son gunlerde ise birşey olucak korkusu iç sıkıntısı ve evde yanliz kalamama yasiyoru...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet OĞUZ

  Uzm. Dr. Mehmet OĞUZ

  Merhaba, bu tip ilaçların etki süresi 3 haftadır. gebelikte ilaç önermiyorum, mümkün ise bir psikoterapistten randevu alıp tedavi görmelisiniz.

 • Düşük sonrası ovülasyon

  Hocam merhaba 25 yaşındayım 1 buçuk senelik evliyim . 6 ay denedikten sonra olmayınca doktora başvurdum ve klomen ve ovitrelle kullandım ve oldum. daha sonra o ay hamile kaldım . 9 haftalıkken yani 8 ağustos ta düşük yaptım parça kaldığı için kürtaj oldum. 45 . günde adet oldum tabi denedik olmadı d...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

  Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

  Düşük sonrası bir kaç ay düzensiz adet ola bilir korkmayın. 33 günde bir adet olan hanımların yumurtlaması 15-17. günlere denk gele bilir. 3 ay denemenizi öneririm eğer başarılı olmaz ise tekrar tedaviye baş vura bilirsiniz.

 • Gebe kalamama

  Hocam merhaba eşimin adet düzeni bazen 24 günde bazen 26 bazen ise 28 günde bi oluyor bunu kestiremiyoruz buna göre düşünürsek gebelik için ilişki takvimimiz nasıl olmalı yumurtlama gününden en iyi şekilde nasıl yararlanabiliriz..teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

  Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

  Adetin ilk günü itibarı ile kanamanın olduğu günü adetin ilk gün olarak kabul edip adetin 12-14-16 günleri birlikteliğe önem verin. bu günler dışında günaşırı ve iki gün ara ile birliktelik sağlana bilir.