Doktorun Adresi

Yenişehir, Gaziler Cad No:331, 35110 Tepecik/Konak/İzmir  İzmir
İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Güner Yıldız Hakkında

Güner Yıldız Kimdir?

Dr. Güner Yıldız, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Güner Yıldız, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güner Yıldız Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Güner Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Güner Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Güner Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Yıldız şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Güner Yıldız ile anlaşmalı?
Güner Yıldız kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Güner Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Güner Yıldız İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Güner Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Güner Yıldız Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Güner Yıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Güner Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Güner Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Güner Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.