Doktorun Adresi

Hacettepe, Talatpaşa Blv No:44, 06230 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bülent Çomçalı Hakkında

Bülent Çomçalı Kimdir?

Dr. Bülent Çomçalı, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Çomçalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 01.10.2009)

Bülent Çomçalı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..OY
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sevgili Bülent Hocamın doktorlar sitesi bana bu sayfayı ayırdığınız için çok teşekkür ederim.:) Evet görüşlerimi bildirmek isterim . Biraz mektup gibi olacak ama Bülent hocam okursa gülümsesin isterim :) Bülent Hoca bunması zor doktorların arasında işinde çok başarılı hastalarla iletişimi çok iyi , bi kere güler yüzlü ve espirili hasta psikolojisi için çok önemli bence. Olduğum ameliyattanda çok memnun kaldım...Hiçbir sıkıntı yaşamadım ameliyattan sonrada.. Ben Bülent Hocam'dan razıyım ,Rabbim de razı olsun inşaallah... R.E 26-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bülent Çomçalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bülent Çomçalı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Çomçalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bülent Çomçalı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Çomçalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Çomçalı ile anlaşmalı?
Bülent Çomçalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bülent Çomçalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bülent Çomçalı Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bülent Çomçalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bülent Çomçalı Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Bülent Çomçalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bülent Çomçalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bülent Çomçalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Çomçalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bülent Çomçalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Çomçalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.